logo-beyaz
Edit
Click here to add content.

Hakkımızda

Gümüş & Pehlivan Hukuk Ofisi

Avukatlık& Arabuluculuk

Uluslararası ve yerel şirketleri, finansal kuruluşları ve gerçek kişileri, ceza hukuku, ceza usul hukuku, medeni hukuk, iş hukuku ve idare hukuku başta olmak üzere Türkiye’deki hukuki ihtiyaçları konusunda uluslararası standartlarda temsil eden Gümüş & Pehlivan Arabuluculuk ve Hukuk Bürosu, insan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerine dayalı ısrarlı bir hukuki mücadeleyi ilke edinmiştir.

Büromuz gerçek ve tüzel kişilerin hukuki savunmaya en çok muhtaç olduğu tüm branş alanlarında özel bir uzmanlığa sahiptir. Meslek içi eğitime büyük önem veren Gümüş & Pehlivan Arabuluculuk ve Hukuk Bürosu’nun hizmet verdiği alanlarda geniş deneyime sahip yetkin bir hukukçu kadrosu bulunmaktadır. Ayrıca hizmet verdiği konularda uzman akademisyenlerle işbirliği yaparak müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri, geniş bir hukuki bilgi birikimine dayalı olarak geliştirmektedir.

Geliştirdiği yaratıcı hukuki çözümler sayesinde kısa sürede saygın bir konuma ulaşan Gümüş & Pehlivan Arabuluculuk ve Hukuk Bürosu, tüm alanlarda müvekkillerinin Türkiye’yi kapsayan arabuluculuk uyuşmazlıkları ve tüm davalarında uzman desteği sağlamaktadır.